13. ročník soutěže (2015)

Kategorie ZŠ 9

1 Macháčová Nikola, Základní škola Frýdek­Místek, Československé armády 570
2 Chwistek Karel, Základní škola Opava, Otická 18
3 Šimeček Vít, Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí
4 David Vojtěch, Wichterlovo gymnázium, Ostrava­Poruba
5 Michna Jakub, Základní škola Frýdek­Místek, Československé armády 570
6 Klus Ondřej, Wichterlovo gymnázium, Ostrava­Poruba
7 Štěpánová Viktorie, Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Krestova 36A,
8 Smolková Pavlína, Hlučín, Hornická 7
9 Mohelník Vojtěch, Wichterlovo gymnázium, Ostrava­Poruba
10 Slanina Roman, Základní škola Frýdek­Místek, Československé armády 570

Kategorie SŠ 3

1 Stenchlák Štěpán, Gymnázium, Třinec
2 Šarmanová Martina, Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava? Poruba
3 Waloszek Damian, Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
4 Beneš Alexandr, Matiční gymnázium, Ostrava
5 Valík Ondřej, Slezské gymnázium, Opava

 

12. ročník soutěže (2014)

Kategorie ZŠ 9

1. Lenka KopfováCírkevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí
2. David Stankoci, Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom, příspěvková organizace
3. Daniel Iwan, Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace
4. David Vojáček, Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570
5. Dáša Pawlasová, Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040
6. Ondřej Vjačka, Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava
7. Andrea Vinklerová, Základní škola a Mateřská škola Pustá Polom
8. Evelína Legerská, Základní škola Opava, Otická 18
9. Vít Šimeček, Církevní základní škola svaté Ludmily v Hradci nad Moravicí
10. Jiří Cingel, Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava

Kategorie SŠ 3

1. Michal Maršálek, Matiční gymnázium, Ostrava
2. Pavel Gajdušek, Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
3. Petr Sosna, Mendelovo gymnázium, Opava
4. Samuel Sládek, Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Slovensko
5. Miroslav Mrajca, Gymnázium, Třinec

10. ročník soutěže (2012)

Kategorie ZŠ 9

1. Lukáš Kramný, ZŠ Hlučín, Hornická ul.
2. Kateřina Bielková, ZŠ Háj ve Slezsku
3.-4. Jan Belák, ZŠ Ostrava-Poruba, Porubská 832
3.-4. Martin Hřivňacký, ZŠ Háj ve Slezsku
5. Jiří Sitarčík, ZŠ Ostrava-Dubina, Fr. Formana
6.-10. Petra Slaninová, ZŠ a MŠ generála Heliodora Píky, Štítina
6.-10. Marika Davidová, ZŠ Ostrava-Poruba, Porubská 831
6.-10. Daniel Vjačka, ZŠ Hlučín, Hornická ul.
6.-10. Vítězslav Uvíra, ZŠ Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638
6.-10. Michal Trinček, ZŠ Matiční, Ostrava

Kategorie SŠ 3

1.-3. Filip Matušák, Gymnázium A. Bernoláka, Námestovo, Slovensko
1.-3. Jarmila Kučerová, Gymnázium J. Kainara, Hlučín
1.-3. Tomáš Bureček, Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
4.-5. Jakub Svoboda, Gymnázium Havířov, Komenského ul.
4.-5. Jan Krejčí, GMK Bílovec

9. ročník soutěže (2011)

Kategorie ZŠ 9

1. Pavlína Bazalová, ZŠ Hlučín, Hornická ul.
2. Miroslav Wondra, ZŠ Hlučín, Hornická ul.
3. Filip Cingel, ZŠ Hlučín, Hornická ul.
4. Iveta Martínková, ZŠ Ostrava-Zábřeh, V Zálomu 1
5. Lukáš Kořínek, ZŠ Volgogradská 6B, Ostrava-Zábřeh
5. Jakub Homola, ZŠ a MŠ Ostrava-Krásné Pole, Družební 336

Kategorie SŠ 3

1. Matěj Vaněk, Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
2. Kristýna Mořkovská, Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
3. Bohdana Nytrová, Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
4. Veronika Kubáčková, Gymnázium Ostrava-Hrabůvka, Fr. Hajdy 34
5. Stanislav Horák, GMK Bílovec

8. ročník soutěže (2010)

Kategorie ZŠ 9

1. Dominik Šťastný, ZŠ Komenského 6568, Ostrava-Poruba
2. Josef Labudík ZŠ Komenského 6568, Ostrava-Poruba
3. Kateřina Uhlířová ZŠ Hlučín, Hornická ul.
4. Sandra Selníková ZŠ Hlučín, Hornická ul.
5. Lucie Holušová ZŠ Hlučín, Hornická ul.

Kategorie SŠ 3

1. Ondřej Bouchala Gymnázium Havířov
2. Michal Kopf Slezské gymnázium Opava
3. Lukáš Folwarczný Gymnázium Havířov
4. Jan Zehnal GGymnázium Volgogradská 6a, Ostrava-Zábřeh
5. Jan Tofel Mendelovo gymnázium, Opava

 

7. ročník soutěže (2009)

Kategorie ZŠ 9

1. Hric Jan ZŠ Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12
2.-4. Karel Fiala ZŠ Ostrava-Zábřeh, V Zálomu 1
2.-4. Tolič Mateo ZŠ Porubská 831, Ostrava-Poruba
2.-4. Matěj Michňák ZŠ Porubská 831, Ostrava-Poruba
5.-7. Kubíček Ladislav ZŠ Gen. Janka, Ostrava
5.-7. Marek Carbol ZŠ Heliodora Píky, Štítina
5.-7. Aneta Tomášová ZŠ Hlučín, Rovniny

Kategorie SŠ 3

1. Jakub Solovský GMK Bílovec
2. Biolek Jiří Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek Místek
3. Tomáš Bartoněk Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
4.  Koščáková Petra Mendelovo gymnázium Opava
5. Vojtěch Pacík Mendelovo gymnázium Opava

6. ročník soutěže (2008)

Kategorie ZŠ 9

1. Krzystof Kapusta Gimnazjum im. gen. Tańskiego w Chmielniku
2. Mořkovská Kristýna Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek-Místek
3. Janocha Katarzyna Gimnazjum Nr 2 w Mielcuul.
4. Oszczypała Mateusz Publiczne Gimnazjum w Iwaniskach
5. Horák Filip Mendelovo gymnázium, Opava

Kategorie SŠ 3

1. Filip Borowiec I LO im. Stefana Żeromskiego w Kielcach
2. Domesová Simona Gymnázium M. Kopernika, Bílovec
3. Andrzej Stec ZSO im. KEN
4. Raška Mirek Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
5. Mrovec Martin Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

5. ročník soutěže (2007)

Kategorie ZŠ 9

1. Sládek Filip Námestovo, Slovensko
2. Metes Matúš Námestovo, Slovensko
3. Jagiela Katarzyna Pinczowia, Polsko
4. Arencibiová Ines Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
5. Vejpustek Ondřej Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba

Kategorie SŠ 3

1. Tonfar Tomáš , Gymnázium Mikoláše Kopernika, Bílovec
2. Tkáč Silvestr , Gymnázium Frenštát
3. Švihlová Helena Gymnázium Petra Bezruče, Frýdek Místek
4. Sirui Cheng Matiční gymnázium, Ostrava
5. Vopalecký Daniel Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka